Onygen krém na nehty 20 ml

Kód: 2645
349 Kč / ks
Skladem

Krém na 3 měsíční kúru regenerace oslabených nehtů. Produkt je vhodný pro nehty ruce i nohy. Krém mohou používat i diabetici.

  • Silné antimykotické a protiplísňové účinky
  • Regeneruje nehtové lůžko
  • Viditelné účinky již od 3 měsíců používání
  • Používaný při profesionální pedikúře

Balení obsahuje 20 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapia ONYGEN krémom 6 mesiacov

ONYGEN krém pro účinnou regeneraci nehtového lůžka
Inovativní receptura krému Onygen chráněná patentovým zákonem obsahuje mlezivo bovinum se 40% tuku, tzn. J. Bovinné mlezivo bohaté na více než 250 sloučenin ve vysoké koncentraci, které nemá obdoby v žádném jiném přírodním produktu.

Proteiny mají největší hodnoty v mlezivu: imunoglobuliny, laktoferin, lysozym, laktoperoxidáza. Tyto látky mají silné antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Hovězí kolostrum také obsahuje tuky, sacharidy, růstové faktory a deriváty nukleových kyselin.

Mastné kolostrum se vyznačuje i vysokým obsahem vitamínů B, A, D a E, jakož i lehce stravitelného vápníku. Vzorec přípravku je založen na emulzích z tekutých krystalů. Jejich lamelární struktura zefektivňuje penetraci účinných látek. Krém obsahuje skvalen a oleje známé svými prospěšnými vlastnostmi: rakytník a avokádo.

Krém na nehty Onygen - aplikace

  • Krém používejte po konzultaci a pod dohledem pediatra, specialisty na péči o nohy.
  • Aplikujte přípravek na problémové oblasti. Masírujte dvakrát denně.
  • Aplikujte na noc pod okluzním zábalem jednou týdně.

Onygen krém - složení
Voda, Propanediol, Colostrum, Pentylene Glycol, Persea Gratissima Oil, Squalen, Cetearyl, Trisostearin, Sorbitan, Olivate, Tocopheryl Acetat, Glyceryl Stearat, olej z Hippophae Rhamnoides, Alcohol, Sodium Polyacrylate, Xanthay - 8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitat, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfém, Limonene, Linalool.

Balení: 20 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: