MYKORED sprej proti plísni na nohou 70 ml

Kód: 3563
229 Kč / ks
Vyprodáno

Sprejová tinktura na nehty Mykored - deodorizuje a pečuje o pokožku mezi prsty na nohou. Pomáhá předcházet infekcím kůže včetně atletické nohy (mykóza pokožky mezi prsty – projevuje se roztržením kůže, pálením a svěděním).

 • Bezpečné, bezbolestné a účinné při léčbě infekcí nehtů
 • Jednoduchý mechanický rozprašovač pro přesné lokální dávkování
 • Je vhodný pro všechny typy pleti a je vhodný pro diabetiky

  Balení obsahuje 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mykored Sprej na nohy proti mykóze

Těsné boty a ponožky často způsobují neústupný zápach nohou, který běžný sprej na nohy často neodstraní. Jsou to zejména citlivé prostory mezi prsty, které se často nedostatečně intenzivně ošetřují.

Vlhké a teplé podnebí kolem chodidel vede k rychlému množení bakterií na pokožce chodidel. Důsledkem toho může být nejen nepříjemný zápach, ale může vést ik atletické noze a infikovaným nehtům.

Mykored sprej je účinný při léčbě a prevenci příčin zápachu nohou na mikrobiální úrovni. Používá se lokálně. Mechanický rozprašovací mechanismus usnadní nastříkání na kůži a mezi prsty na nohou a nehty.

MYKORED sprej proti plísni na nohou

Upozornění! Nedoporučuje se pro děti mladší tří let. Těhotné ženy by se měly před použitím jakéhokoli léku vždy poradit se svým lékařem.

Produkt Mykored je založen na osvědčené kombinaci účinných látek, které účinně inhibují růst bakterií a plísní. Vzniku nepříjemného zápachu nohou tak lze účinně předcházet. Mykored neovlivňuje přirozenou transpiraci pokožky. Kožní kondicionéry a urea v jeho složení zároveň vyživují pokožku chodidla.

Mykored svými dodatečnými protiplísňovými vlastnostmi pomáhá předcházet nežádoucímu osídlení pokožky škodlivými houbami. Po návštěvě sauny, bazénu nebo veřejné sprchy použití Mykoredu podporuje hygienu nohou a pomáhá tak snižovat riziko plísňové infekce.

Aplikace spreji na nehty Mykored:

 • Aplikujte MYKORED přímo na infikovanou oblast alespoň jednou denně, může být užitečné použít vatový tampon namočený v MYKORED
 • Při plísňových infekcích nehtu držení palce na noze svisle a kapání Mykoredu na špičku palce umožní, aby tekutina stékala pod nehet a po stranách nehtového lůžka.
 • Délka času potřebného k léčbě infekce se bude lišit v závislosti na závažnosti infekce a věku pacienta.
 • Infekce nehtů trvají mnoho měsíců, než zdravý růst nahradí infikovanou oblast.
  Váš pedikér vám poradí na základě vašeho osobního pokroku.
 • Při aplikaci MYKORED na infikované tkáně nezáleží na tom, zda se dostane na zdravou kůži nebo nehty, nezpůsobí poškození. Pokud se u vás vyskytne jakákoli nežádoucí reakce, poraďte se se svým pedikérem.

Testy produktu Mykored sprej na nohy proti plísni, mykóze a kvasinkám

Byly provedeny rozsáhlé testy a bylo zjištěno, že MYKORED měl zřetelný účinek na následující houby a kvasinky

Trichophyton verrucosum Epidermophyton floccosum Trichophyton violaceum
Trichophyton mentagrophytes Trichophyton rubrum Mikosporum canis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: