Korektor na palce Pink

Kód: D059_W
717 Kč / pár
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korektor na palce Pink

Pro koho je korektor na haluxy PINK určen?

Korekční a ochranné funkce korektoru PINK ocení zejména lidé s:

Vybočeným palcem – Hallux Valgus, při kterém je kloub citlivý na tlak a odírá o obuv. Pravidelné odírání kloubu o vnitřek obuvi způsobí podráždění pokožky a otok kloubu palce.

Lidé s problematickým kloubem malíčku se zhrublou kůží nebo kuřím okem. Výrazný kloub malíčku je důsledkem vybočení malíčku směrem k 4. prstu.

Lidé s citlivým bříškem chodidla, které je typické pro sníženou příčnou klenbu, Metatarsagliu (Přitlačený nerv mezi metatarzálními kostmi).

Otlaky a poraněním mezi prsty, které vznikají v důsledku vzájemného odírání prstů v botě.

Korektor PINK je určen výhradně pro ženy.

Upozornění:

U lidí s nadváhou je třeba počítat se sníženým pohodlím v oblasti bříška chodidla. Toto se může projevit jako pálení bříška chodidla.

Pomucka na palce Pink

Základní údaje o pomůcce PINK

Univerzální velikost vhodná pro ženy i muže. Rozměry korektoru PINK (obrázek)

Materiál: TPE (Thermo Plastic Elastomer) - Termoplastický elastomer je měkký, pružný a odolný materiál, který je umožní hygienické používání pomůcky. Materiál je velmi příjemný na dotek.

V jaké obuvi můžu korektoro PINK používat?


Korektor na haluxy PINK ochrání přední část chodidla ve sportovní, vycházkové i elegantní obuvi. Jediné omezení je u lodiček, protože nárt je kompletně odhalen a korektor PINK je vidět.

Co všechno můžu s korektorem PINK dělat?

Korektor můžete nosit do práce, na procházku, můžete s ním sportovat nebo absolvovat náročné turistické pochody. Pomůcka byla navržena tak, aby odolala zátěži v různých režimech od procházky se psem až po basketbalový zápas.

Jak dlouho mohu korektor PINK používat?

Díky modernímu materiálu a husté perforaci pro odvod vlhkosti z pokožky lze používat korektor PINK během každého ročního období.

Maximální denní doba nošení korektoru PINK


Podobně jako ostatní pomůcky tohoto druhu je maximální denní doba používání individuální. Obecně je nošení pomůcky velmi komfortní a nezpůsobuje žádné komplikace. Pro začátek doporučujeme použít pomůcku na 20 – 30 minut a sledovat zda je chůze bez problémů a jak reaguje pokožka na materiál. Důležité je také sledovat prsty a zda není omezeno jejich prokrvení.

Upozornění

Z hygienických důvodů nedoporučujeme pravidelně překračovat 10 hodinové souvislé používání pomůcky. Pomůcka není vhodná pro děti do 15 let. Skladujte mimo dosah dětí.

Údržba korektoru na haluxy PINK

Korektor PINK můžete pravidelně mýt ve vlažné mýdlové vodě. Po umytí nechte volně uschnout při pokojové teplotě. Nepokládejte na radiátor ani podobný zdroj tepla.

Proč je korektor na haluxy PINK dobrá koupě?

  • Navržen přesně pro potřeby lidí s Hallux Valgus
  • Chrání citlivé části předního chodidla před obuví
  • Je vhodný téměř do každého druhu obuvi
  • Můžete jej používat při zábavě, sportu, v práci nebo na turistice
  • Množství otvorů umožní pokožce dýchat

Výhodná cena za 1 pár

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: