Sprej na roztažení kožených bot Pedag Shoe Stretch

Kód: 838
229 Kč / ks
Skladem

Tisknou Vás boty? Shoe Stretch je účinná pomoc při úzké obuvi. Sprej v pumpičce pomůže jemně roztáhnout kůži, čímž odstraní tlakové body.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedag Shoe Stretch uvolní materiál a usnadní roztažení obuvi tak, aby byla komfortní

Sehnali jste si pár nových bot pro aktuální sezónu? Co když se ale nové oblíbené kousky po delším nošení otisknou? Často pak tráví většinu času nevyužité ve skříni. Nemusí tomu tak být.

Kožený natahovač pedag Shoe Stretch odstraní otlakové body z kožených bot natrvalo za pár minut a vaše boty perfektně sednou. Ideální i pro tlakové obtíže způsobené Hallux Valgus.

Boty, které jen jemně tlačí, nastříkejte na postižená místa lehce pedag Shoe Stretch a projděte se v nich asi pět minut. Chcete-li botu více roztáhnout, oblečte si tlustší ponožky. Nesmí však být příliš hrubé, aby se bota nedeformovala nebo příliš nezvětšila.

Vlhkost činí kůži měkkou, hluboce zvlhčující látky zajišťují, že kůže po vysušení zůstane vláčná. Sprej na natahování kůže používejte s mírou, zejména u světlých kůží, a pokud efekt ještě není dostatečně silný, nastříkejte jej znovu.

  • Vhodný pro všechny druhy kůže
  • Eliminuje tlakové body a frikci v obuvi

Po ošetření obuvi přípravkem Pedag Shoe Stretch je nejlepší boty navléci na roztahovací nástroj a nechat pomalu vyschnout.

Vhodné také pro boty s TEX klimatickou membránou.

Balení obsahuje 75 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: