Sportovní vložky Pedag Power
Kód: 210_36-37 211_36-37 210_38-39 211_38-39 210_40-41 211_40-41 210_42-43 211_42-43 210_44-45 211_44-45 210_46-48 211_46-48 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vložky na sport Pedag Power
Máte ambiciózní sportovní cíle? Chtěli byste být zítra lepší než dnes? Objevte sportovní vložky zvyšující výkon bez jakéhokoli balastu. Biomechanický tvar působí proti bolestem kloubů, plantární fasciitidě, kolenním, bederním a zádovým problémům.
- Ultralehký a extrémně tenký design
- Stabilizují pata a podélnou klenbu chodidla při extrémních změnách směru
- Navrženo pro optimální přenos síly na podklad
- Ideální do úzké, přiléhavé sportovní obuvi
- Výběr ze 2 úrovní ortopedické podpory chodidla MID & HIGH
- Podporují přirozený valivý pohyb
- V případě potřeby umíte vložky přizpůsobit odstřihnutím
Pedag Power
Purista mezi sportovními podrážkami a má vše, co potřebujete pro špičkový výkon: Extrémně tenký a lehký design pro větší výkon při rychlých a dynamických sportech, jako:
- běh
- inline bruslení
- lední hokej
- fotbal
- cyklistika
- běh na lyžích
S vložkami Pedag Power máte vždy kontrolu nad směrem obuvi.
Dokonalé spojení mezi chodidlem a botou je důležité pro optimální přenos síly při sportu. Sportovní vložky pedag Power tvoří chodidlo a botu jeden celek: Vložky jsou dostupné v MID a HIGH výšce klenby.
- Střední - je vhodná pro chodidla, na kterých je vidět podélná klenba. Hovoří se zde o střední klenbě nebo „normální noze“.
- Vysoká - je vhodná pro chodidla s velmi vysokou podélnou klenbou, která je silně zvednutá, kontakt se zemí je malý nebo žádný. Tento typ nohy je znám také jako "vysoká klenba"
- Vložky Power jsou Vaše TURBO při tréninku.
Pedag Power jsou vhodné také jako soutěžní vložky pro všechny sporty, kde je důležitá 100% kontrola nad směrem a pohybem.
Vhodné při vybavení klimamembránou (TEX).
Balení obsahuje 1 pár
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.