Sada na malování s akrylovými barvami Norberg & Linden

Kód: 116_HT-FAP034
1 086 Kč / balení
Do 4 pracovních dnů u Vás

Sada 24 zářivých akrylových barev s nástroji pro vytvoření mistrovského díla.

Sada je vhodná pro začátečníky i profesionály

Více informací o naleznete v dolní části stránky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malovaní se sadou s akrylovymi barvami Norberg Linden je zabava

Máš inspiraci k vytvoření mistrovského díla?

Každý člověk má svoji uměleckou stránku, která čeká na objevení. Pro každého, kdo právě začíná, může být obraz výběru z široké nabídky nástrojů odstrašující.

Výlety do uměleckých a řemeslných uliček obchodů však mohou nechat každého začínajícího umělce ohromit, zejména s širokým sortimentem různých dostupných nástrojů. To by nikomu nemělo bránit v tom, aby využil svého uměleckého potenciálu. Dokonalá souprava na malování je tady, aby vám pomohla začít.

Sada akrylových barev LG34 od Norberg & Linden rozhýbe vaši kreativitu!

Malujte akrylovými barvami ze sady Norberg & Linden

Malování je skvělá aktivita k odpočinku po dlouhém, hektickém dni. Zbavte se stresu a napětí ze svého systému s našimi akrylovými barvami a začněte malovat!

Barevna paleta akrylovych barev Norberg Linden

Sada akrylových barev Norberg & Linden obsahuje vše co potřebujete k dokonalému dílu

Naše sady akrylových barev mají vše, co potřebujete k tomu, abyste své mistrovské dílo oživili: 24 tubiček akrylových barev, 3 plátna, sadu 6 štětců a malířský nůž.

Profi kvalita barev a nástrojů Norberg & Linden

Ať už jste začátečník nebo maestro, potřebujete spolehlivé nástroje. Jsme hrdí, že vám můžeme s naší malířskou sadou nabídnout umělecké barvy a spotřební materiál vynikající kvality.

Štetce Norberg Linden jsou súčasti sady na malovaní s akrylovejma barvama

Fantastický dárek pro tvůrčí duši

Naše sada tekutých akrylových barev, dodávaná v atraktivní krabičce, bude skvělým dárkem pro vaše přátele nebo blízké při jakékoli příležitosti.

Pohodlné, bezpečné a dokonale organizované

Naším cílem je inspirovat kreativitu, seberealizaci a individuální důvěru prostřednictvím naší sady akrylových barev. Pohodlně se dodává s podnosem, který vám pomůže udržet barvy vždy čisté a uspořádané. Díky individuálně označeným tubám na barvu jsou naše akrylové barvy naprosto bezpečné pro všechny věkové kategorie. Začněte děti v mládí zdokonalováním a podporováním jejich tvůrčích talentů. Dokonce i jako dospělí se můžete namalovat do sytosti jako způsob, jak se dostat ven z rušného života.

 Se sadou akrylovych barev Norberg Linden je malovaní zábava

Široký výběr zářivých barev

S celkem 24 pigmentovanými odstíny, ze kterých si můžete vybrat, můžete pokračovat a při každém tahu odrážet svou barevnou představivost. Od titanově bílé po kadmiovou oranžovou, kadmiově žlutou po Davy's Grey nebo od světlé sap zelené po zelenou (a mnoho dalších!), tyto bohaté, jedinečné odstíny se dodávají ve 12 ml akrylových tubách. Každý z nich je snadno zpracovatelný, takže můžete do své palety přidat další barvy smícháním a sladěním!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: